SEIZOEN 2017-2018
Zaterdag 2 september
HB: csv Apeldoorn – Staphorst
Zaterdag 9 september
HB: Zuidvogels – csv Apeldoorn
Zaterdag 16 september
HB: csv Apeldoorn – Ajax
Zaterdag 23 september
HB: NSC Nijkerk – csv Apeldoorn
2G: OWIOS – AGOVV
4B: EFC ’58 – Prins Bernhard
Zondag 24 september
2J: Columbia – Achilles ‘12
Epe – Robur et Velocitas
WSV – SDC ‘12
3B: Ruurlo – Albatross
4G: Brummen – Alexandria
TKA – Groen Wit ‘62
Vaassen – Loenermark
Beekbergen – SV Orderbos
WWNA – SV Twello
SC Klarenbeek – Victoria Boys
Be Quick Z – ZVV ’56
5F: Go Ahead Deventer – Apeldoornse Boys
Zaterdag 30 september
HB: Berkum – csv Apeldoorn
2G: AGOVV – AVW ‘66
4B: Prins Bernhard – Zeewolde
Zondag 1 oktober
2J: Luctor et Emergo – WSV
Robur et Velocitas – Victoria ‘28
SDC ’12 – Columbia
3B: Albatross – Heeten
4G: SV Orderbos – WWNA
Groen Wit ’62 – Vaassen
Alexandria – TKA
ZVV ’56 – SC Klarenbeek
Victoria Boys – Beekbergen
Loenermark – Brummen
5F: Apeldoornse Boys – V en L
Zaterdag 7 oktober
HB: csv Apeldoorn – HZVV
2G: Veensche Boys – AGOVV
4B: Prins Bernhard – Vierhouten ’82
Zondag 8 oktober
2J: Columbia – Luctor et Emergo
Robur et Velocitas – Overwetering
Bon Boys – WSV
3B: Lochem – Albatross
4G: Loenermark – Alexandria
Be Quick Z – SC Klarenbeek
Brummen – Groen Wit ‘62
Vaassen – SV Orderbos
TKA – SV Twello
WWNA – Victoria Boys
Beekbergen – ZVV ’56
Zaterdag 14 oktober
HB: SDC Putten – csv Apeldoorn
2G: AGOVV – ESA
4B: DVV – Prins Bernhard
Zondag 15 oktober
2J: MVV ’29 – Robur et Velocitas
WSV – Columbia
3B: Albatross – SV Zwolle
4G: ZVV ’56 – WWNA
Alexandria – Vaassen
SV Orderbos – TKA
Groen Wit ’62 – Loenermark
Victoria Boys – Be Quick Z
SC Klarenbeek – Beekbergen
5F: Apeldoornse Boys – Kon UD
Zaterdag 21 oktober
HB: csv Apeldoorn – Urk
2G: Lelystad ’67 – AGOVV
4B: Prins Bernhard – Wodanseck
Zondag 22 oktober
2J: Columbia – Epe
WSV – Victoria ‘28
SDC ’12 – Robur et Velocitas
3B: VV Twenthe – Albatross
4G: SC Klarenbeek – Brummen
SV Orderbos – Be Quick Z
SV Twello – Alexandria
Victoria Boys – Loenermark
ZVV ’56 – Groen Wit ‘62
WWNA – TKA
Beekbergen – Vaassen
5F: Apeldoornse Boys – IJsselstreek
Zaterdag 28 oktober
HB: csv Apeldoorn – DFS
2G: AGOVV – VSCO ‘61
4B: De Paasberg – Prins Bernhard
Zondag 29 oktober
2J: ATC ’65 – WSV
Robur et Velocitas – Achilles ‘12
TVC ’28 – Columbia
3B: Albatross – Colmschate ‘33
4G: Alexandria – Victoria Boys
Brummen – ZVV ‘56
Be Quick Z – Groen Wit ‘62
TKA – SC Klarenbeek
Loenermark – SV Orderbos
WWNA – Beekbergen
5F: Emst – Apeldoornse Boys
Zaterdag 4 november
HB: Sparta Nijkerk – csv Apeldoorn
2G: Lunteren – AGOVV
4B: Prins Bernhard – Harskamp
Zondag 5 november
2J: Columbia – Bon Boys
VOGIDO – Robur et Velocitas
WSV – TVC ‘28
3B: Turkse Kracht – Albatross
4G: SV Orderbos – Brummen
Groen Wit ’62 – Alexandria
Beekbergen – Be Quick Z
SV Twello – Loenermark
SC Klarenbeek – WWNA
Victoria Boys – TKA
ZVV ’56 – Vaassen
5F: Apeldoornse Boys – Mariënheem
Zaterdag 18 november
HB: csv Apeldoorn – Excelsior ‘31
2G: AGOVV – Scherpenzeel
4B: Veluwse Boys – Prins Bernhard
Zondag 19 november
2J: Epe – WSV
Robur et Velocitas – Luctor et Emergo
ATC ’65 – Columbia
3B: Albatross – Witkampers
4G: Brummen – Victoria Boys
Groen Wit ’62 – SV Twello
Be Quick Z – WWNA
Loenermark – ZVV ‘56
Alexandria – SV Orderbos
Vaassen – SC Klarenbeek
TKA – Beekbergen
5F: Epse Gorssel Combinatie – Apeldoornse Boys
Zaterdag 25 november
HB: SC Genemuiden – csv Apeldoorn
2G: VVOP – AGOVV
4B: OVC ’85 – Prins Bernhard
Zondag 26 november
2J: WSV – Robur et Velocitas
Columbia – Victoria ’28
3B: KCVO – Albatross
4G: Beekbergen – Brummen
ZVV ’56 – Alexandria
Victoria Boys – Groen Wit ‘62
SC Klarenbeek – Loenermark
SV Orderbos – SV Twello
Be Quick Z – TKA
WWNA – Vaassen
5F: Sallandia – Apeldoornse Boys
Zaterdag 2 december
HB: csv Apeldoorn – Huizen
2G: AGOVV – FC Horst
4B: Prins Bernhard – DVOV
Zondag 3 december
2J: Overwetering – WSV
Robur et Velocitas – Columbia
3B: Albatross – Eerbeekse Boys
4G: SV Twello – Victoria Boys
TKA – ZVV ‘56
Brummen – WWNA
Groen Wit ’62 – SV Orderbos
Alexandria – SC Klarenbeek
Loenermark – Beekbergen
5F: Apeldoornse Boys – SDOL
Zaterdag 9 december
HB: AZSV – csv Apeldoorn
2G: Renswoude – AGOVV
4B: Fortissimo – Prins Bernhard
Zondag 10 december
2J: WSV – MVV ‘29
Columbia – Overwetering
TVC ’28 – Robur et Velocitas
3B: Wijhe ’92 – Albatross
4G: Beekbergen – Alexandria
SC Klarenbeek – Groen Wit ‘62
Victoria Boys – SV Orderbos
WWNA – Loenermark
TKA – Vaassen
ZVV ’56 – SV Twello
5F: Wissel – Apeldoornse Boys
Zaterdag 16 december
HB: csv Apeldoorn – Eemdijk
2G: AGOVV – De Valleivogels
Zondag 17 december
2J: VOGIDO – WSV
Robur et Velocitas – Bon Boys
MVV ’29 – Columbia
3B: Albatross – Warnsveldse Boys
4G: Brummen – TKA
Vaassen – Victoria Boys
Alexandria – WWNA
SV Orderbos – ZVV ‘56
SV Twello – SC Klarenbeek
Loenermark – Be Quick Z
Groen Wit ’62 – Beekbergen
5F: Apeldoornse Boys – CCW’16
2018
Zaterdag 20 januari
HB: Urk – csv Apeldoorn
Zaterdag 27 januari
HB: csv Apeldoorn – Berkum
2G: Blauw Geel ’55 – AGOVV
Zondag 28 januari
2J: WSV – Achilles ’12
Columbia – VOGIDO
ATC ’65 – Robur et Velocitas
3B: Helios Deventer – Albatross
4G: Be Quick Z – Alexandria
WWNA – Groen Wit ‘62
TKA – Loenermark
SC Klarenbeek – SV Orderbos
ZVV ’56 – Victoria Boys
Beekbergen – SV Twello
5F: Wesepe – Apeldoornse Boys
Zaterdag 3 februari
HB: HZVV – csv Apeldoorn
2G: AGOVV – OWIOS
Zondag 4 februari
2J: SDC ’12 – WSV
Robur et Velocitas – Epe
Achilles ’12 – Columbia
3B: Albatross – Ruurlo
4G: Groen Wit ’62 – TKA
Loenermark – Vaassen
SV Twello – WWNA
Victoria Boys – SC Klarenbeek
ZVV ’56 – Be Quick Z
SV Orderbos – Beekbergen
Alexandria – Brummen
5F: Apeldoornse Boys – Go Ahead Deventer
Zondag 11 februari
2J: Robur et Velocitas – MVV ‘29
Columbia – WSV
3B: SV Zwolle – Albatross
4G: Vaassen – Alexandria
Beekbergen – SC Klarenbeek
Loenermark – Groen Wit ‘62
TKA – SV Orderbos
WWNA – ZVV ‘56
Be Quick Z – Victoria Boys
5F: Kon UD – Apeldoornse Boys
Zaterdag 17 februari
HB: csv Apeldoorn – Zuidvogels
2G: AGOVV – Veensche Boys
Zondag 18 februari
2J: Overwetering – Robur et Velocitas
WSV – Bon Boys
Luctor et Emergo – Columbia
3B: Albatross – Lochem
4G: SV Twello – TKA
SV Orderbos – Vaassen
Victoria Boys – WWNA
Alexandria – Loenermark
SC Klarenbeek – Be Quick Z
Groen Wit ’62 – Brummen
ZVV ’56 – Beekbergen
Zaterdag 24 februari
HB: Staphorst – csv Apeldoorn
4B: Prins Bernhard – DVV
Zaterdag 3 maart
2G: ESA – AGOVV
4B: Vierhouten ’82 – Prins Bernhard
Zaterdag 10 maart
HB: csv Apeldoorn – NSC Nijkerk
2G: AGOVV – Lunteren
4B: Prins Bernhard – De Paasberg
Zondag 11 maart
2J: Bon Boys – Columbia
Robur et Velocitas – VOGIDO
TVC ’28 – WSV
3B: Albatross – Turkse Kracht
4G: Be Quick Z – Beekbergen
Brummen – SV Orderbos
Alexandria – Groen Wit ‘62
WWNA – SC Klarenbeek
Vaassen – ZVV ‘56
TKA – Victoria Boys
Loenermark – SV Twello
5F: Mariënheem – Apeldoornse Boys
Zaterdag 17 maart
HB: Ajax – csv Apeldoorn
2G: VSCO ’61 – AGOVV
4B: Wodanseck – Prins Bernhard
Zondag 18 maart
2J: Achilles ’12 – Robur et Velocitas
Columbia – TVC ‘28
WSV – ATC ‘65
3B: Colmschate ’33 – Albatross
4G: SC Klarenbeek – TKA
Beekbergen – WWNA
SV Orderbos – Loenermark
ZVV ’56 – Brummen
Groen Wit ’62 – Be Quick Z
Victoria Boys – Alexandria
5F: Apeldoornse Boys – Emst
Zaterdag 24 maart
HB: Eemdijk – csv Apeldoorn
2G: AGOVV – Lelystad ‘67
4B: Prins Bernhard – OVC ‘85
Zondag 25 maart
2J: Epe – Columbia
Robur et Velocitas – SDC ‘12
Victoria ’28 – WSV
3B: Albatross – VV Twenthe
4G: Vaassen – Beekbergen
Be Quick Z – SV Orderbos
Brummen – SC Klarenbeek
TKA – WWNA
Groen Wit ’62 – ZVV ‘56
Loenermark – Victoria Boys
Alexandria – SV Twello
5F: IJsselstreek – Apeldoornse Boys
Zaterdag 31 maart
HB: csv Apeldoorn – SDC Putten
2G: Scherpenzeel – AGOVV
Zondag 1 april
2J: Luctor et Emergo – Robur et Velocitas
WSV – Epe
Columbia – ATC ‘65
3B: Witkampers – Albatross
4G: Beekbergen – TKA
SC Klarenbeek – Vaassen
SV Twello – Groen Wit ‘62
ZVV ’56 – Loenermark
Victoria Boys – Brummen
SV Orderbos – Alexandria
WWNA – Be Quick Z
5F: Apeldoornse Boys – Epse Gorssel Combinatie
Zaterdag 7 april
HB: Huizen – csv Apeldoorn
2G: AVW ’66 – AGOVV
4B: Zeewolde – Prins Bernhard
Zondag 8 april
2J: WSV – Luctor et Emergo
Victoria ’28 – Robur et Velocitas
Columbia – SDC ‘12
3B: Heeten – Albatross
4G: TKA – Alexandria
Brummen – Loenermark
WWNA – SV Orderbos
Vaassen – Groen Wit ‘62
Beekbergen – Victoria Boys
SC Klarenbeek – ZVV ‘56
5F: V en L – Apeldoornse Boys
Zaterdag 14 april
HB: csv Apeldoorn – AZSV
2G: AGOVV – Blauw Geel ‘55
4B: Prins Bernhard – EFC ‘58
Zondag 15 april
2J: Achilles ’12 – WSV
Robur et Velocitas – ATC ‘65
VOGIDO – Columbia
3B: Albatross – Helios Deventer
4G: Victoria Boys – ZVV ‘56
Groen Wit ’62 – WWNA
Loenermark – TKA
SV Orderbos – SC Klarenbeek
Alexandria – Be Quick Z
SV Twello – Beekbergen
5F: Apeldoornse Boys – Wesepe
Zaterdag 21 april
HB: Excelsior ’31 – csv Apeldoorn
2G: FC Horst – AGOVV
4B: Prins Bernhard – Veluwse Boys
Zondag 22 april
2J: WSV – Overwetering
Columbia – Robur et Velocitas
3B: Eerbeekse Boys – Albatross
4G: WWNA – Brummen
SC Klarenbeek – Alexandria
SV Orderbos – Groen Wit ‘62
Beekbergen – Loenermark
ZVV ’56 – TKA
Victoria Boys – SV Twello
5F: SDOL – Apeldoornse Boys
Zaterdag 12 mei
HB: csv Apeldoorn – SC Genemuiden
2G: AGOVV – VVOP
4B: Harskamp – Prins Bernhard
Zondag 13 mei
2J: Robur et Velocitas – WSV
Victoria ’28 – Columbia
3B: Albatross – KCVO
4G: Groen Wit ’62 – Victoria Boys
Vaassen – WWNA
Alexandria – ZVV ‘56
SV Twello – SV Orderbos
Loenermark – SC Klarenbeek
TKA – Be Quick Z
Brummen – Beekbergen
5F: Apeldoornse Boys – Sallandia
Zaterdag 19 mei
HB: DFS – csv Apeldoorn
2G: De Valleivogels – AGOVV
4B: DVOV – Prins Bernhard
Zondag 20 mei
2J: Columbia – MVV ‘29
Bon Boys – Robur et Velocitas
WSV – VOGIDO
3B: Warnsveldse Boys – Albatross
4G: TKA – Brummen
WWNA – Alexandria
Beekbergen – Groen Wit ‘62
ZVV ’56 – SV Orderbos
Be Quick Z – Loenermark
Victoria Boys – Vaassen
SC Klarenbeek – SV Twello
5F: CCW’16 – Apeldoornse Boys
Zaterdag 26 mei
HB: csv Apeldoorn – Sparta Nijkerk
2G: AGOVV – Renswoude
4B: Prins Bernhard – Fortissimo
Zondag 27 mei
2J: MVV ’29 – WSV
Robur et Velocitas – TVC ‘28
Overwetering – Columbia
3B: Albatross – Wijhe ‘92
4G: Vaassen – TKA
SV Orderbos – Victoria Boys
SV Twello – ZVV ‘56
Loenermark – WWNA
Groen Wit ’62 – SC Klarenbeek
Alexandria – Beekbergen
5F: Apeldoornse Boys – Wissel