
Vandaag 9 jaar geleden
Wie ooit heeft verzonnen om voetbalwedstrijden in de Nederlandse eerste divisie op vrijdagavond af te werken, verdient geen eervolle onderscheiding. Zo iemand (of zo’n organisatie) houdt absoluut geen rekening met alle ongemakken die supporters zich moeten getroosten om hun favoriete club door het hele land te volgen.
Ik kan uit eigen ervaring vertellen dat het geen onverdeeld pretje is om je door de files in de vrijdagavondspits heen te moeten worstelen. Vanuit Apeldoorn naar bestemmingen in Zuid-Limburg te toeren, is vaak al een hels karwei. RBC-uit stemt me evenmin vrolijk. Ik denk eerlijk gezegd met niet al te veel weemoed terug aan de tijden dat er in Roosendaal nog profvoetbal bedreven wordt.
Het Mariflex stadion geldt op de tweede speeldag van het seizoen 2009-2010 echter slechts als tussenstop. Na de 1-3 overwinning van Go Ahead Eagles bij RBC en een overnachting ergens in de buurt van de Belgische grens reis ik verder naar Noord-Frankrijk om in Lens een passend vervolg te geven aan mijn voetbalweekend.
14 augustus 2009 Roosendaal